Transport drogowy

Dzięki posiadanemu doświadczeniu, flocie własnych samochodów oraz rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego. Od ekonomicznych rozwiązań bazujących na liniach konsolidacyjnych do dedykowanych rozwiązań dla transportów o krytycznym znaczeniu.

Od początku istnienia firma MP Trans wspierała swoich klientów w organizacji  transportów drogowych na terenie Polski oraz krajów UE. Z biegiem lat i zdobywanym doświadczeniem  poszerzyliśmy nasz obszar działania także o kraje Afryki Północnej, Wspólnoty Niepodległych Państw  oraz Turcji.

Aby zapewnić odpowiedni poziom świadczonych usług oraz  wysoką elastyczność w zakresie realizacji przewozów nasza firma posiada  flotę własnych pojazdów oraz  współpracuje z wieloma sprawdzonymi partnerami z którymi nawiązała i rozwinęła współpracę przez lata swojej działalności.

Organizując przewozy dla naszych klientów zawsze dbamy o dobro naszych  zleceniodawców, dlatego też nasze usługi świadczymy  w oparciu o obowiązujące przepisy.  Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, spedytora jak i przedsiębiorcy.  Oferujemy także możliwość dodatkowego ubezpieczenia cargo Państwa transportów oraz wsparcia w zakresie organizowania odpraw celnych.

Każdy transport jest nadzorowany 24/7  przez doświadczonych operatorów  a  nasze pojazdy wyposażone są w nowoczesne systemy monitoringu,  pozwalające w efektywny i bezpieczny sposób monitorować gdzie w danej chwili znajdują się Państwa towary i jak przebiega sam proces  transportu.

Nasze wysokie standardy może potwierdzić posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz certyfikatu  CSR z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zakres świadczonych usług:

– transporty dedykowane całopojazdowe

– transporty doładunkowe

– transporty doładunkowe z krótkim czasem realizacji

– transporty towarów niebezpiecznych

– transporty towarów objęte systemem SENT

– organizacja czynności związanych zastosowaniem procedur celnych

Nasza flota